Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 08:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
4Line Parts
+380 (68) 223-30-04
Отзывы о компании 4Line Parts
Іван К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер
Комментарий продавца
Щиро вдячні Вам за покупку в нашому магазині!
Сергей Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Подошло все хорошо
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та оцінку нашого інтернет магазину!)
Сергій Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую все я у описі.
Комментарий продавца
Нашій команді приємно отримати від Вас такий позитивний відгук))
Юлія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук =)
Вадим Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення!)
Олександр О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет магазину!)
Игорь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні Вам за замовлення та оцінку нашої роботи та товару!)
Наталья Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Нашій команді приємно отримати від Вас такий позитивний відгук)))
Олег К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
З сервісом все добре.Але корпус відправили під вузьке жало,хоча в описі і по телефону уточнювали що під ширше.Для людини з правильними руками проблем немає,трішки підпиляли і все ок.Проблема пакувальника на верхньому пакеті бірка під заявлений розмір,всередині другий пакет з ключем під вузьке жало.
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення!
Андрій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та оцінку нашої компанії!
Все супер
Щиро вдячні Вам за покупку в нашому магазині!
Подошло все хорошо
Дякуємо Вам за замовлення та оцінку нашого інтернет магазину!)
Дякую все я у описі.
Нашій команді приємно отримати від Вас такий позитивний відгук))
Вдячні за відгук =)
Дякуємо за замовлення!)
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет магазину!)
Вдячні Вам за замовлення та оцінку нашої роботи та товару!)
Нашій команді приємно отримати від Вас такий позитивний відгук)))
З сервісом все добре.Але корпус відправили під вузьке жало,хоча в описі і по телефону уточнювали що під ширше.Для людини з правильними руками проблем немає,трішки підпиляли і все ок.Проблема пакувальника на верхньому пакеті бірка під заявлений розмір,всередині другий пакет з ключем під вузьке жало.
Дякуємо за замовлення!
Дякуємо Вам за замовлення та оцінку нашої компанії!